• Projekt ECO ZiT Północ II

Drodzy Państwo chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnych działań w projekcie ECO ZiT Północ II. Projekt kierowany jest do rodzin, które mieszkają na osiedlu Północ II. W ramach współpracy mogą Państwo liczyć na :

- Warsztaty z animatorem dla dzieci i młodzieży, dorosłych, seniorów

- międzypokoleniowe warsztaty o wybranej przez Państwa tematyce, np.: warsztaty taneczne, muzyczne, rękodzielnicze itd.

- warsztaty dla dzieci i młodzieży rozwijające umiejętności współpracy, komunikacji, pracy w grupie, asertywności itp.

Do dyspozycji mamy również szereg specjalistów, którzy czekają by móc pomóc Państwu, wpłynąć na dobry rozwój dzieci i młodzieży. Wśród specjalistów znajdują się logopedzi, pedagodzy, psychologowie, prawnicy, a zarazem istnieje  możliwość dotrudnienia innych, odpowiadając na Państwa potrzeby.

W ramach warsztatów z animatorem powstaną też pomysły na inicjatywy na osiedlu Północ II np.: murale, tworzenia miejsca spotkań, pikniki integracyjne, rodzinne i inne, które następnie zostaną zrealizowane.

Dodatkowo odbędą się wycieczki dla całych rodzin.

Dzieci i młodzież będą miały możliwość wzięcia udziału w cyklu Akademii Rodziny – 6 dwudniowych spotkań w ośrodku integracyjno – turystycznym w Starych Juchach, gdzie nauczą się w formie warsztatów jak skutecznie pracować w grupie, kim jest lider, animator, dotkną tematów komunikacji personalnej, nabędą odwagi, zwiększą swoją samoocenę.

Udział we wszystkich działaniach jest bezpłatny – projekt został sfinansowany przez Unię Europejską.

Więcej informacji można uzyskać: Kinga Buńda: 518162431, Karol Malinowski: 531558580