• Akcja #będzie dobrze!

• Zapraszamy do przyłączenia się do ogólnoświatowej akcji, którą zapoczątkowały włoskie dzieci, w kraju ogarniętym przez epidemię.

Chodzi o ozdobienie okien swojego mieszkania plakatem z hasłem "Będzie dobrze", by w ten sposób nieść nadzieję. W czasie epidemii, kiedy ulice są puste i smutne, niech nasze okna dają radość i nadzieję, że kiedyś to się w końcu skończy i #będziedobrze!

Prosimy, aby dzieci wykonały wesołe, pogodne i kolorowe prace ze słońcem jako symbolem nadziei. Następnie zawieszamy rysunki na oknach i robimy im zdjęcia. Prosimy o zamieszczenie ich na portalach społecznościowych z dopiskiem uczniowie SP3 Ełk.

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów do udziału w tej niezwykłej akcji niosącej nadzieję w tych niecodziennych czasach.