• Uwaga!

• Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa postanowiłyśmy  przełożyć  pierwszy etap konkursu czytelniczego  „Polonistka mnie nie zagnie…” na inny termin. Jeśli uda się ustalić nową datę, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Polonistki

• Dyżur pedagogów i psychologa szkolnego

• Informujemy, że od 9.11.2020 r. psycholog, pedagodzy szkolni i logopeda pracują na terenie szkoły i są do dyspozycji Państwa w swoich godzinach pracy. Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 87 732 64 23 (gabinet 112), 87 732 64 25 (gabinet 235).

• Szkoła do hymnu

• 11 listopada o godz.11:11 nasze najmłodsze dzieci odśpiewały hymn narodowy, biorąc udział w akcji Szkoła do hymnu”.

• „Pociąg do wolności” 102. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

• Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt państwowych dla każdego Polaka. Po 123 latach zaborów naznaczonych niewolą, cierpieniem i walką kilku pokoleń Rodaków nasza Ojczyzna odzyskała upragnioną wolność.

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, postanowiliśmy kultywować tradycję naszej szkoły i uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

Zapraszamy do wysłuchania audycji pt. „Pociąg do wolności” przygotowanej przez naszych wychowanków oraz do obejrzenia filmu zmontowanego z wykonanych wcześniej dekoracji, które miały zdobić korytarze naszej szkoły. Pieczę nad pracami uczniów sprawowały p. Monika Cybulska– Ryciuk oraz p. Krzysztofa Jurska.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania kierujemy do:

- Oliwii Tyc i Bartosza Zwolaka z klasy 8B,

- Olgi Nowak z klasy 7C,

- Kamili Żukowskiej z klasy 7F,

- Alana Pińczaka z klasy 7D,

- Bartosza Gogolczyka, Macieja Nowaka, Dominika Niedźwieckiego, Adriana Sobolewskiego, Nathana Żukowskiego z klasy 6G.

Dziękujemy za montaż audycji - Julii Wojciechowskiej uczennicy klasy 8B, natomiast za montaż filmu – Maciejowi Nowakowi z klasy 6G.

Jesteśmy również wdzięczni rodzicom naszych wychowanków, którzy poświęcili swój czas i od samego początku wspierali nasze przedsięwzięcie. Państwa pomoc jest zawsze nieoceniona.

Pociąg do wolności

• Pomarańczowa wstążka

• Nasza szkoła przystąpiła do Kampanii "Pomarańczowa Wstążka 2020", akcji przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Klasy 7 włączyły się w zajęcia warsztatowe Nie zgadzam się na przemoc.

• Uwaga

• Szkoła Podstawowa nr 3 przyłącza się do zimowej zbiórki karmy, misek, koców itd. dla kotów wolnożyjących. Pomóżmy im przetrwać zimę. Pojemnik na karmę znajduje się przy portierni. Zachęcamy wszystkich do wsparcia ''braci mniejszych''.