• Tydzień patriotyzmu w SP3

• Jak co roku w naszej szkole odbywa się Tydzień Patriotyzmu. Czym jest Tydzień Patriotyzmu? To szereg wydarzeń organizowanych przez naszą szkołę z okazji Święta Niepodległości. Elementem łączącym te wydarzenia jest oczywiście patriotyzm. Inicjatywa została zapoczątkowana w 2016 roku przez panią Krzysztofę Sokołowską i jest skierowana do społeczności naszej szkoły dzień pierwszy

• Wyniki konkursu bibliotecznego

• Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs „Michał Kajka – poeta mazurski” dla wszystkich uczniów. Z przykrością informujemy, że tylko dwie osoby wzięły w nim udział i pisemnie odpowiedziały na pytania konkursowe. W związku z tym Tymon Wasilewski z 4a i Basia Choromańska z 3b zostali nagrodzenie bez ustnego pytania konkursowego. Nagrody książkowe ufundowała osoba prywatna.

Mamy nadzieję, że więcej uczniów zapoznało się z prezentacja o Michale Kajce.

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do liczniejszego udziału w najbliższych konkursach.