• Dyrektor szkoły - mgr Joanna Beata Sokołowska

      Wicedyrektor  - mgr Zofia Czarkowska

      Wicedyrektor - mgr Agnieszka Gołdowska

       

      edukacja przedszkolna - Barbara Jermakow,  Barbara Karwowska

      edukacja wczesnoszkolna - Małgorzata Białas, Iwona Chmiel, Urszula Herc - Przekop, Ewa Jurczykowska, Joanna Kontrym, Danuta Kulikowska, Marta Monwid - Kułakowska, Ewa Łańczkowska, Ewa Nowicka, Agnieszka Orzechowska, Ewa Popowska, Małgorzata Perkowska, Teresa Skowrońska, Marta Waśkiewicz, Zofia Złocka

      język polski - Monika Cybuska - Ryciuk, Agnieszka Maciejewska, Iwona Milewska, Alina Omilian, Agnieszka Podwojska, Joanna Sokołowska, Edyta Tankiewicz, Wioletta Ustaszewska

      język angielski - Małgorzata Duchnowska - Znosko, Mateusz Kalinowski, Joanna Laszczkowska, Marzena Murzyn, Iwona Szczuka, Bożena Urban, Sylwia Urbańczyk, Olga Walendzik

      język niemiecki - Anna Milewska, Karolina Szumska

      historia - Jolanta Bowżyk, Krzysztofa Jurska, Maria Konopko

      wiedza o społeczeństwie - Jolanta Bowżyk

      matematyka - Monika Dracewicz, Agnieszka Gołdowska, Agnieszka Karanowska, Urszula Rydzewska, Joanna Witkowska, Elżbieta Wyłuda

      fizyka - Grażyna Czajka

      chemia - Ewa Jagłowska

      geografia - Krystyna Piechocka, Joanna Borzeńska

      przyroda -  Joanna Borzeńska

      biologia - Urszula Osowska, Joanna Borzeńska

      muzyka - Maria Bielska, Anna Świderska

      plastyka - Maria Bielska

      edukacja dla bezpieczeństwa - Monika Brodowska

      informatyka - Zofia Czarkowska, Wojciech Ostapowicz, Szymon Zaniewski

      technika - Małgorzta Sobolewska

      doradztwo  zawodowe - Monika Brodowska, Bogusława Rosołowska

      wychowanie fizyczne - Aleksandra Bałkowska, Robert Bielecki, Robert Dobkowski, Krystyna Falacińska, Marek Klimowicz, Ada Lewandowska,  Ewa Marcińczyk, Joanna Tyl, Paweł Uszyński

      religia -  ks. Radosław Gulan, ks. Michał Fiedziukiewicz, ks. Łukasz Kulikowski, Anna Mazurek, Danuta Olichwier

      świetlica - Anna Barwikowska, Wioletta Borowik, Karolina Janulewicz,  Monika Radzaj, Lidia Ruszczyk, Iwona Wiśniewska

      pedadog - Bogusława Rosołowska, Katarzyna Szumska

      pedagog specjalny - Anna Bezdziecka, Ludwika Czerwonka, Urszula Kantowicz, Anna Sobolewska, Alicja Tomaszewicz, Emilia Wiśniewska

      biblioteka - Maria Konopko, Bożena Suchocka, Aldona Teklińska

       

      Wychowawcy

      Oa - Barbara Karwowska

      Ob- Barbara Jermakow

       

       

       

      1a - Teresa Skowrońska 

      1b Agnieszka Orzechowska

      1c - Ewa Jurczykowska

      1d - Dorota Kulikowska

      1e - Ewa Łańczkowska

      2a - Joanna Kontrym

      2b - Iwona Chmiel

      2c - Marta Monwid - Kułakowska

      2d - Małgorzata Białas

      2e - Marta Waśkiewicz

      3a - Ewa Popowska

      3b - Zofia Złocka

      3c - Urszula Herc - Przekop

      3d - Małgorzata Perkowska

      3e - Ewa Nowicka

       

       

      4a - Anna Milewska

      4b - Olga Walendzik

      4c - Joanna Witkowska

      4d - Joanna Laszczkowska

       

       

       

       

       

       

      5a - Małgorzata Duchnowska - Znosko

      5b - Iwona Szczuka

       

      6a - Alina Omilian

      6b - Mateusz Kalinowski

      6c - Karolina Szumska

      6d - Jolanta Bowżyk

      6e - Sylwia Urbańczyk

      6f - Małgorzta Sobolewska

      6g - Elżbieta Wyłuda

       

      7a - Maria Bielska

      7b - Urszula Rydzewska

      7c - Krzysztofa Jurska

      7d - Paweł Uszyński

      7e - Krystyna Piechocka

      7f - Marzena Murzyn

       

       

      8a Agnieszka Podwojska

      8b - Monika Cybulska - Ryciuk

      8c -  Agnieszka Maciejewska

       

       

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku
      • sp3@elk.edu.pl
      • 87 732 60 40
      • Ełk, ul. Grodzieńska 1