SZANOWNI RODZICE

Prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2021/2022.

Do grup przedszkolnych przyjmujemy dzieci objęte obowiązkiem rocznym przygotowaniem

przedszkolnym urodzone w 2015 lub 2016.

W przypadku wychowania przedszkolnego nie ma określonych obwodów szkolnych.

Wraz z wnioskiem należy złożyć oświadczenia. Wszystkie dokumenty można pobrać

ze strony szkoły.

Równolegle elektroniczna rekrutacja do przedszkoli prowadzona jest na stronie:

Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do oddziału przedszkolnego składają deklaracje

o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022 w terminie

05.02.2021 - 12.02.2021

Zarządzenia i uchwały
        Oddziały przedszkolne
        Wniosek
        Załącznik nr 1 do Wniosku
        Załącznik nr 2 do Wniosku
        Poradnik dla rodzica
        Załącznik 1
        Załącznik 2
        Załącznik 3
        Potwierdzenie woli
        Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego

Do klas pierwszych zapisujemy:

1. obowiązkowo dzieci z rocznika 2014,

2. dzieci urodzone 2015 r., które na wniosek rodziców, jako sześciolatki, rozpoczną                                    edukację w klasie pierwszej.

Dzieci te muszą spełnić jeden z warunków:

• korzystały z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022,
        • uzyskały opinię poradni psychologiczno–pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Rekrutacja do klas I prowadzona jest w dwóch terminach:

• od 15 lutego 2021 r. do 09 kwietnia 2021 r. składają zgłoszenia rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkolnych
        • od 24 maja do 04 czerwca 2021 r. składają wnioski rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły
          Klasy I
        Wniosek

Obwód szkoły obejmuje ulice:

generała Władysława Sikorskiego (numery nieparzyste od 1 do przejazdu kolejowego ), M. Kajki (numery nieparzyste od 3 do końca ulicy i numery parzyste od 2 do końca ulicy), Janusza Korczaka, Wileńska, Grodzieńska, Warszawska, Szosa Obwodowa (od ulicy 11–go Listopada do torów kolejowych   w kierunku Olsztyna), Czesława Miłosza, Juliana Tuwima (wszystkie numery nieparzyste, parzyste z wyłączeniem numerów: 16, 16A, 16B oraz od 20 do 28)