SZANOWNI RODZICE

Do klas pierwszych zapisujemy:

1. obowiązkowo dzieci z rocznika 2017,

2. dzieci urodzone 2018 r., które na wniosek rodziców, jako sześciolatki, rozpoczną edukację w klasie pierwszej.

Dzieci te muszą spełnić jeden z warunków:

- korzystały z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024,

- uzyskały opinię poradni psychologiczno–pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Rekrutacja do klas I prowadzona jest w dwóch terminach:

- od 12 lutego 2024 r. do 29 marca 2024 r. składają zgłoszenia rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkolnych

- od 06 maja 2024 r. do 17 maja 2024 r. składają wnioski rodzice dzieci zamieszkałych poza  obwodem szkoły

Rekrutacja do Publicznych Szkół Podstawowych

Wniosek do klasy 1 - obwód 2024

KARTY ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY I NA OBIADY

Od 12 lutego  do 29 marca 2024 rrodzice lub prawni opiekunowie mogą składać karty zgłoszeń o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2024/2025

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

- karta na obiady

Poprawnie wypełnione karty zgłoszenia dziecka do świetlicy i na obiady należy złożyć

w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 - 14.00.

Karty zgłoszenia należy wydrukować ze strony internetowej szkoły.

Obwód szkoły:

generała Władysława Sikorskiego (numery nieparzyste od 1 do przejazdu kolejowego), M. Kajki (numery nieparzyste od 3 do końca ulicy i numery parzyste od 2 do końca ulicy), Janusza Korczaka, Wileńska, Grodzieńska,  Warszawska, Szosa Obwodowa (od ulicy 11–go Listopada do torów kolejowych w kierunku Olsztyna), Czesława Miłosza, Juliana Tuwima (wszystkie numery w kierunku Olsztyna), Czesława Miłosza, Juliana Tuwima (wszystkie numery nieparzyste i parzyste z wyłączeniem numerów: 16, 16A, 16B oraz od 20 do 28).