• Życzenia wakacyjne

• 27.06.2020 20:20
          • Wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku,  uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania. Wielu z nas będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zabytków naszej ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora i morze – pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wakacyjnymi wspomnieniami młodości.

Życzymy wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Wychowawcy świetlicy

• Wyniki konkursu „Mój dzień z rodziną w czasie epidemii”

• 07.06.2020 11:04
          • Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Mój dzień z rodziną w czasie epidemii” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było promowanie rodziny i więzi międzypokoleniowych oraz  rozwijanie wyobraźni młodych ludzi i ich twórczego podejścia do wartości rodziny. Do organizatorów wpłynęło wiele ciekawych prac. Prace były podzielone na 3 kategorie wiekowe. Po naradzie jury wybrało 3 najciekawsze prace z każdej grupy wiekowej.

Kategoria 0 – 1:

I miejsce – Aurelia Sobolewska 1c

II miejsce – Zofia Zwolak 1a

III miejsce – Łucja Waszkiewicz 0b

Kategoria 2:

I miejsce – Lena Żywalewska 2e

II miejsce – Liliana Pińczak 2a

Kategoria 3:

I miejsce – Wiktoria Zielińska 3d

II miejsce – Piotr Giełczyński 3b

III miejsce – Aleksandra Leonik 3b

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Ewa Łańczkowska
            Ewa Nowicka

• Dzień Dziecka

• 31.05.2020 20:52
          • Życzymy Wam wiele słoneczka, uśmiechu i radości.
            Niech w Waszych serduszkach zawsze ciepełko gości.
            Bawcie się dziś wesoło, realizujcie marzenia,
            bo gdy minie to Święto, zostaną wspomnienia!!!!!!

• Nie błądzi ten, kto czyta.

• 21.05.2020 19:39
          • Baśnie to utwory, bez których wręcz nie sposób wyobrazić sobie dzieciństwa. Dzieci całego świata znają je i kochają. Od setek lat bawią, uczą i przekazują ponadczasowe prawdy o życiu, ludzkiej naturze i walce dobra ze złem. To wspaniały zbiór klasycznych i najbardziej lubianych przez dzieci baśni Andersena, braci Grimm i Perraulta.

Poznaj fascynujący, baśniowy świat zamieszkany przez niezwykłych bohaterów. Przeczytaj, jakie przygody spotkały m.in. Kota w butach, Tomcio Paluszka, Królewnę Śnieżkę czy maleńką Calineczkę. Poznaj świat, w którym bohaterowie za dobre uczynki, pracowitość i uczciwość zostają zawsze nagrodzeni, a złych bohaterów za ich niecne postępki czeka zasłużona kara.

Czytanie i oglądanie tej książki sprawi radość każdemu dziecku dzięki niezwykłym opowieściom, wspaniałym ilustracjom i ciekawej szacie graficznej.

PolecamJ