• Spotkanie z ciekawym człowiekiem

• Uczniowie klasy 4a zaprosili na lekcję wychowawczą p. Roberta Kuczyńskiego. Jest on znanym w Ełku pasjonatem wspinaczek wysokogórskich i kajakarstwa, organizuje również obozy dla dzieci i młodzieży. Jest tez tatą jednego z uczniów- Bartka Kuczyńskiego.

W swojej działalności pan Robert kieruje się ważną zasadą, że oprócz własnej przyjemności sprawdzania się w trudnych warunkach pozyskuje też fundusze na potrzeby dzieci niepełnosprawnych. Nasz gość zachęcał uczniów do uprawiania sportów, które oprócz sprawności fizycznej uczą odpowiedzialności, współpracy w zespole i pokonywania różnych barier. Dzieci poznały sprzęt, który jest potrzebny do wypraw w wysokie góry, obejrzały ciekawe filmy z wypraw i zadawały wiele pytań.

Spotkanie odbyło się 27 kwietnia i było bardzo ciekawe.

• Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jak racjonalnie korzystać z zasobów wody?”

• 27 kwietnia odbyło się oficjalne wręczenie nagród za udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jak racjonalnie korzystać z zasobów wody?” Konkurs zorganizowano w ramach programu Aktywni Błękitni – Szkoła przyjazna wodzie, a jego celem było kształtowanie postaw proekologicznych oraz propagowanie oszczędnego korzystania z wody przez najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
            Jest nam niezmiernie miło, że oszczędzanie wody nie jest Wam obce :)